APARTAMENTY WIGURY 23

GRUPA Sp. z o.o. - INWESTYCJE oferuje mieszkania na sprzedaż w centrum Łodzi w nowej inwestycji Wigury 23

UNIKALNY PROJEKT

Apartamentowiec przy ulicy WIGURY 23 zbudowany jest w konstrukcji stalowej z żelbetowymi stropami. Posiada dwie klatki schodowe i dwie windy oraz przestronny hol wejściowy z możliwością urządzenia recepcji.

Poszczególne mieszkania są dobrze doświetlone poprzez okna o wysokości 215 cm z bezpiecznymi szybami usytuowanymi od podłogi. W całym budynku oferującym na sprzedaż unikalne mieszkania w centrum Łodzi rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji. Atutem jest widok na panoramę miasta.

Apartamenty WIGURY 23 to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Teraz mogą Państwo zamieszkać w centrum Łodzi, korzystać w pełni z jej uroków i podziwiać piękną panoramę miasta z wyższych pięter budynku.

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

CENTRUM MIASTA

Zamieszkaj w samym centrum Łodzi w nowoczesnym klimatyzowanym wieżowcu apartamentowym.

OPTYMALNA INWESTYCJA

Proponujemy Państwu idealne pod inwestycje (wynajem) mieszkania o gruntownie przemyślanym układzie pomieszczeń. Do Państwa wyboru są zarówno lokale o niewielkim metrażu, mieszkania z dwoma oddzielnymi wejściami, jak i większe, ponad 40-metrtowe apartamenty.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość ulicy Piotrkowskiej, Galerii Łódzkiej, licznych uczelni, a także niedalekie położenie przystanków autobusowych oraz tramwajowych zapewniających szybką komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta.

POSTAW NA JAKOŚĆ

Inwestycję WIGURY 23 cechuje wysoka jakość wykonania w oparciu o sprawdzone materiały. Ponadto wszystkie apartamenty są w standardzie wyposażone w klimayzację.

© GRUPA SP. Z O.O. / APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ ŁÓDŹ / POLITYKA PRYWATNOŚCI  / REALIZACJA: CINE.pl

TOP